Otras noticias
ALMA Festival se alza con el galardón a Mejor Nuevo Festival en los Iberian Festival AwardsMonday 18 March 2024 - 13:47:58 |
Les inscripcions a la caminada solidària en la lluita contra el càncer Som Vallès Trail per Oncolliga ja estan obertesTuesday 12 March 2024 - 11:51:01 |
L´Embotona´t Festival anuncia la seva segona edició pel dissabte 08 de Juny,al Poble Espanyol de BarcelonaTuesday 12 March 2024 - 11:40:07 |
PROGRAMACIÓN TEMPORADA 2023-2024
Lunes
00:00 a 10:00 horas: Star Classics
10:00 a 12:00 horas: A Mig Matí,con:Assumpció Font
12:00 a 13:00 horas: Star 22,con:Andrés Torres
13:00 a 14:00 horas: Star Classics
14:00 a 15:00 horas: Pop.Es(Sólo Música en Español)
15:00 a 16:00 horas: Star Classics
16:00 a 17:00 horas: Line Dance Show,con:Rafel Corbí
17:00 a 19:00 horas: Longitud d´Ona,con:Ramon Felis
19:00 a 20:00 horas: Cocktail de Ébano,con:Francisco Sanchez
20:00 a 21:00 horas: Blues Blues Klan,con:Cesar Castro
21:00 a 22:00 horas: K-Pop Hits,con:Kenzie
22:00 a 23:00 horas: Sac de Sons,con:Xavier Gargallo
23:00 a 00:00 horas: No más noches Solitarias,con:Toni López
Martes
00:00 a 10:00 horas: Star Classics
10:00 a 12:00 horas: A Mig Matí,con:Assumpció Font
12:00 a 13:00 horas: Star 22,con:Andrés Torres
13:00 a 14:00 horas: Star Classics
14:00 a 15:00 horas: Pop.Es(Sólo Música en Español)
15:00 a 16:00 horas: Star Classics
16:00 a 17:00 horas:Això és Amèrica,con:Rafel Corbí
17:00 a 19:00 horas: El Túnel del Tiempo,con:Juan Cabello
19:00 a 20:30 horas: Celebra la Vida,con:Ana Mª Lorca,Sandra Cadenas,
Eva Comajoan,Estela Serrano,Maite Villarmin,Eva Cutillas
20:30 a 22:00 horas: -Bonus Track, con:Aitor Alonso (La 1ª y 3ª Semana de Cada Mes)
-Estamos Perdidos,con:Victor Ruiz,Jennifer Ana Pérez,
Ferrán Gilberte,Ivette López,David Fustá
(La 2ª y 4ª Semana de Cada Mes)
22:00 a 23:00 horas: Otro Dia Para Ser,con:Juan Carlos Rojas
23:00 a 00:00 horas: Aires Celtas,con:Federico Salvador,Juan Armando
Miércoles
00:00 a 10:00 horas: Star Classics
10:00 a 12:00 horas: A Mig Matí,con:Assumpció Font
11:00 a 12:00 horas: Sant Josep FM ,con:Clase 5º Colegio San José de
Calasanz (El último Miércoles de cada mes,si es festivo semana anterior)
12:00 a 13:00 horas: Star 22,con:Andrés Torres
13:00 a 14:00 horas: Star Classics
14:00 a 15:00 horas: Pop.Es(Sólo Música en Español)
15:00 a 18:00 horas: Avui fem l´Indi,con:Tomás Montserrat
18:00 a 20:00 horas: Beale Street,con:Marco Antonio González
20:00 a 20:30 horas: Actualidad Ciutadana,con:Andrés Torres,
A.V.Les Arenes,Can Montllor y La Gripia (La 1ª Semana de Cada Mes)
20:00 a 20:30 horas:SanFilippo FM,con:Belén Zafra de la Asociación
Sanfilippo Barcelona (La 2ª semana de Cada Mes)
20:30 a 21:30 horas: GanasdeStar,con:Mayte Solé, Montse Fernández,
Paquita Martínez,Andrés Torres (La 1ª y 3ª Semana de Cada Mes)
21:30 a 22:00 horas: Star Classics
22:00 a 23:00 horas: Smooth Jazz Discover,con:Santiago Fontenla
23:00 a 00:00 horas: Ruta 66,con:Pitu Do Santos
Jueves
00:00 a 10:00 horas: Star Classics
10:00 a 12:00 horas: A Mig Matí,con:Assumpció Font
12:00 a 13:00 horas: Star 22,con:Andrés Torres
13:00 a 14:00 horas: Star Classics
14:00 a 15:00 horas: Pop.Es(Sólo Música en Español)
15:00 a 18:00 horas: Star Classics
18:00 a 20:00 horas: Star Music,con:Sergi Marzà
20:00 a 21:00 horas: Monikipedia,con:Mónica Román
(2 y 4 semana de cada mes)
21:00 a 22:00 horas: El Club del Country,con:Rafel Corbí
22:00 a 23:00 horas: Smooth Jazz Top 100,con:Santiago Fontenla
23:00 a 00:00 horas: Torna-la a tocar Sam,con:Jordi Piqué
Viernes
00:00 a 10:00 horas: Star Classics
10:00 a 12:00 horas: A Mig Matí,con:Assumpció Font
12:00 a 13:00 horas: Star 22,con:Andrés Torres
13.00 a 14:00 horas: Star Classics
14:00 a 15:00 horas: Pop.Es(Sólo Música en Español)
15:00 a 17:30 horas: Star Classics
17:30 a 20:00 horas: Adolescència,con:Sergi Marzà,
Cesc Camanyes,Aleix Gutiérrez,Adrián Bermudez, Thalia Bermúdez, David Yipi Blau
20:00 a 21:00 horas: Star Sports Radio,con:Ferrán Jaime,Iván Martinez,
Hector Morcillo, Oriol Manrique
21:00 a 23:00 horas: I Love Italo,con:Ucedamix
23:00 a 00:00 horas: Jazznàtics,con:Rafel Corbí
Sábado
00:00 a 09:00 horas: Star Classics
09:00 a 10:00 horas: Sons A Cau d'Orella,con:Joan Brugués
10:00 a 12:00 horas: K-Pop Hits Weekend,con:Kenzie,Ruru
12:00 a 14:00 horas: La Puerta,con: Josep Cutillas ,Eva Cutillas,
Xènia Morilla,Noelia Fernandez,Maria Pérez,Leli Delgado,Melodia Cortés
(1 y 3 semana de cada mes)
14:00 a 19:00 horas: Star Classics
19:00 a 20:00 horas: Jazz Ta Bé!,con:Josep Torné
20:00 a 22:00 horas: Free Rock Star,con:Albert Rubio,Andrés Torres
22:00 a 00:00 horas: Music Mix,con:Juanma Ruiz
Domingo
00:00 a 08:30 horas: Star Classics
08:30 a 09:00 horas: Huellas del Domingo, desde la Iglesia Sta.Maria de Les
Arenes
09:00 a 10:00 horas: Coblejant,con:Queralt Pedemonte
10:00 a 12.00 horas: Demésenllà,con:Jordi García
12:00 a 14:00 horas: I Love Italo,con:Ucedamix (repetición)
14:00 a 15:00 horas: La Fonoteca,con:Rafel Corbí
15:00 a 16:00 horas: Sac de Sons,con:Xavier Gargallo
16:00 a 18:00 horas: El Túnel del Tiempo,con:Juan Cabello (repetición)
18:00 a 19:00 horas: Resumen semanal de Adolescència
19:00 a 20:00 horas: Cocktail de Ébano,con:Francisco Sanchez
20:00 a 21:00 horas: Star Sports Radio,con:Ferrán Jaime,Iván Martinez,
Hector Morcillo,Oriol Manrique (repetición)
21:00 a 22:00 horas: El Club del Country,con:Rafel Corbí
22:00 a 23:00 horas: Torna-la a tocar Sam,con:Jordi Piqué
23:00 a 00:00 horas: Rock'n'Classics,con:Esteve Llop
Programación válida desde el 25/09/2023 al 23/06/2024
00:00 a 10:00 horas: Star Classics
10:00 a 12:00 horas: A Mig Matí,con:Assumpció Font
12:00 a 13:00 horas: Star 22,con:Andrés Torres
13:00 a 14:00 horas: Star Classics
14:00 a 15:00 horas: Pop.Es(Sólo Música en Español)
15:00 a 16:00 horas: Star Classics
16:00 a 17:00 horas: Line Dance Show,con:Rafel Corbí
17:00 a 19:00 horas: Longitud d´Ona,con:Ramon Felis
19:00 a 20:00 horas: Cocktail de Ébano,con:Francisco Sanchez
20:00 a 21:00 horas: Blues Blues Klan,con:Cesar Castro
21:00 a 22:00 horas: K-Pop Hits,con:Kenzie
22:00 a 23:00 horas: Sac de Sons,con:Xavier Gargallo
23:00 a 00:00 horas: No más noches Solitarias,con:Toni López
Martes
00:00 a 10:00 horas: Star Classics
10:00 a 12:00 horas: A Mig Matí,con:Assumpció Font
12:00 a 13:00 horas: Star 22,con:Andrés Torres
13:00 a 14:00 horas: Star Classics
14:00 a 15:00 horas: Pop.Es(Sólo Música en Español)
15:00 a 16:00 horas: Star Classics
16:00 a 17:00 horas:Això és Amèrica,con:Rafel Corbí
17:00 a 19:00 horas: El Túnel del Tiempo,con:Juan Cabello
19:00 a 20:30 horas: Celebra la Vida,con:Ana Mª Lorca,Sandra Cadenas,
Eva Comajoan,Estela Serrano,Maite Villarmin,Eva Cutillas
20:30 a 22:00 horas: -Bonus Track, con:Aitor Alonso (La 1ª y 3ª Semana de Cada Mes)
-Estamos Perdidos,con:Victor Ruiz,Jennifer Ana Pérez,
Ferrán Gilberte,Ivette López,David Fustá
(La 2ª y 4ª Semana de Cada Mes)
22:00 a 23:00 horas: Otro Dia Para Ser,con:Juan Carlos Rojas
23:00 a 00:00 horas: Aires Celtas,con:Federico Salvador,Juan Armando
Miércoles
00:00 a 10:00 horas: Star Classics
10:00 a 12:00 horas: A Mig Matí,con:Assumpció Font
11:00 a 12:00 horas: Sant Josep FM ,con:Clase 5º Colegio San José de
Calasanz (El último Miércoles de cada mes,si es festivo semana anterior)
12:00 a 13:00 horas: Star 22,con:Andrés Torres
13:00 a 14:00 horas: Star Classics
14:00 a 15:00 horas: Pop.Es(Sólo Música en Español)
15:00 a 18:00 horas: Avui fem l´Indi,con:Tomás Montserrat
18:00 a 20:00 horas: Beale Street,con:Marco Antonio González
20:00 a 20:30 horas: Actualidad Ciutadana,con:Andrés Torres,
A.V.Les Arenes,Can Montllor y La Gripia (La 1ª Semana de Cada Mes)
20:00 a 20:30 horas:SanFilippo FM,con:Belén Zafra de la Asociación
Sanfilippo Barcelona (La 2ª semana de Cada Mes)
20:30 a 21:30 horas: GanasdeStar,con:Mayte Solé, Montse Fernández,
Paquita Martínez,Andrés Torres (La 1ª y 3ª Semana de Cada Mes)
21:30 a 22:00 horas: Star Classics
22:00 a 23:00 horas: Smooth Jazz Discover,con:Santiago Fontenla
23:00 a 00:00 horas: Ruta 66,con:Pitu Do Santos
Jueves
00:00 a 10:00 horas: Star Classics
10:00 a 12:00 horas: A Mig Matí,con:Assumpció Font
12:00 a 13:00 horas: Star 22,con:Andrés Torres
13:00 a 14:00 horas: Star Classics
14:00 a 15:00 horas: Pop.Es(Sólo Música en Español)
15:00 a 18:00 horas: Star Classics
18:00 a 20:00 horas: Star Music,con:Sergi Marzà
20:00 a 21:00 horas: Monikipedia,con:Mónica Román
(2 y 4 semana de cada mes)
21:00 a 22:00 horas: El Club del Country,con:Rafel Corbí
22:00 a 23:00 horas: Smooth Jazz Top 100,con:Santiago Fontenla
23:00 a 00:00 horas: Torna-la a tocar Sam,con:Jordi Piqué
Viernes
00:00 a 10:00 horas: Star Classics
10:00 a 12:00 horas: A Mig Matí,con:Assumpció Font
12:00 a 13:00 horas: Star 22,con:Andrés Torres
13.00 a 14:00 horas: Star Classics
14:00 a 15:00 horas: Pop.Es(Sólo Música en Español)
15:00 a 17:30 horas: Star Classics
17:30 a 20:00 horas: Adolescència,con:Sergi Marzà,
Cesc Camanyes,Aleix Gutiérrez,Adrián Bermudez, Thalia Bermúdez, David Yipi Blau
20:00 a 21:00 horas: Star Sports Radio,con:Ferrán Jaime,Iván Martinez,
Hector Morcillo, Oriol Manrique
21:00 a 23:00 horas: I Love Italo,con:Ucedamix
23:00 a 00:00 horas: Jazznàtics,con:Rafel Corbí
Sábado
00:00 a 09:00 horas: Star Classics
09:00 a 10:00 horas: Sons A Cau d'Orella,con:Joan Brugués
10:00 a 12:00 horas: K-Pop Hits Weekend,con:Kenzie,Ruru
12:00 a 14:00 horas: La Puerta,con: Josep Cutillas ,Eva Cutillas,
Xènia Morilla,Noelia Fernandez,Maria Pérez,Leli Delgado,Melodia Cortés
(1 y 3 semana de cada mes)
14:00 a 19:00 horas: Star Classics
19:00 a 20:00 horas: Jazz Ta Bé!,con:Josep Torné
20:00 a 22:00 horas: Free Rock Star,con:Albert Rubio,Andrés Torres
22:00 a 00:00 horas: Music Mix,con:Juanma Ruiz
Domingo
00:00 a 08:30 horas: Star Classics
08:30 a 09:00 horas: Huellas del Domingo, desde la Iglesia Sta.Maria de Les
Arenes
09:00 a 10:00 horas: Coblejant,con:Queralt Pedemonte
10:00 a 12.00 horas: Demésenllà,con:Jordi García
12:00 a 14:00 horas: I Love Italo,con:Ucedamix (repetición)
14:00 a 15:00 horas: La Fonoteca,con:Rafel Corbí
15:00 a 16:00 horas: Sac de Sons,con:Xavier Gargallo
16:00 a 18:00 horas: El Túnel del Tiempo,con:Juan Cabello (repetición)
18:00 a 19:00 horas: Resumen semanal de Adolescència
19:00 a 20:00 horas: Cocktail de Ébano,con:Francisco Sanchez
20:00 a 21:00 horas: Star Sports Radio,con:Ferrán Jaime,Iván Martinez,
Hector Morcillo,Oriol Manrique (repetición)
21:00 a 22:00 horas: El Club del Country,con:Rafel Corbí
22:00 a 23:00 horas: Torna-la a tocar Sam,con:Jordi Piqué
23:00 a 00:00 horas: Rock'n'Classics,con:Esteve Llop
Programación válida desde el 25/09/2023 al 23/06/2024
Escúchanos online
Otras noticias
El Vallès Occidental s’unifica i guanya força en l’estructura del PSCMonday 18 March 2024 - 14:05:40 |
La segona temporada d’«Alexandra, la pirata» porta a La Faràndula 2.502 personesMonday 18 March 2024 - 13:35:38 |
El Cap Roig Festival presenta una programació de primer nivell per a l’edició del 2024Friday 15 March 2024 - 11:32:46 |
BONOBOS -una comèdia irreverent i esbojarrada al teatre Borras de BarcelonaTuesday 12 March 2024 - 11:44:11 |
La comunitat basca fa una cursa per l’euskera aquest dissabte a TerrassaThursday 07 March 2024 - 17:20:56 |
Diverses disciplines artístiques fan costat al Festival de Jazz de TerrassaThursday 07 March 2024 - 11:49:17 |
Sergio Bernal,uno de los bailarines más influyentes de la escena nacional e internacional,se presenta por primera vez en Catalunya con su obra:"Ser"Thursday 29 February 2024 - 12:11:07 |